MÖBLER / Bord / Salongsbord 7416405
nr 741 6405
Salongsbord
Sent 1800-tal, Valnöt/mahogny, längd: 103, djup: 63, höjd: 72
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
950 kr
måndag 20 februari 2012
kl 19:42:22
350 kr
350 kr
500 kr
500 kr
600 kr
750 kr
900 kr
850 kr